Kim jestem?
Cześć! Jestem Piotr i od 20 lat zajmuję się grafiką komputerową, fotografią i programowaniem. Od 14 lat prowadzę działalność gospodarczą. Do 2018 roku moim głównym zajęciem było projektowanie i programowanie, natomiast w 2017 roku odkryłem w sobie talent do fotografii – i tak rozpoczął się kolejny etap mojej działalności twórczej - rozwinąłem studio fotografii ślubnej ULOTNE.
Grafika i projektowanie
Mam doświadczenie w projektowaniu wszystkich form reklamowych i nawet najbardziej szalone pomysły nie są mi obce. Zaprojektuję logo dla Twojej firmy, zaproponuję kompletny branding lub redesign Twojej marki. Stworzę dla Ciebie dowolne materiały drukowane od wizytówek, przez wielostronicowe katalogi, na wydrukach wielkoformatowych kończąc.
Programowanie
Piszę aplikacje i strony internetowe z użyciem PHP (Framework CakePHP), HTML, JS. Aktualnie poznaję tajniki programowania z użyciem Pythona i Node.js (Backend) oraz Angular (Frontend).
Fotografia
Zorganizuję i wykonam komercyjne sesje zdjęciowe – fotografia nieruchomości, fotografia produktowa, sesje biznesowe, portretowe oraz modowe. 
Drukowanie
Współpracując od wielu lat z drukarniami w Polsce, wypracowałem sobie indywidualne warunki współpracy. Jestem w stanie zaoferować Twojej firmie najwyższą jakość druku w konkurencyjnych cenach. Zapytaj o szczegóły!
Back to Top